اجرا، آموزش و توزیع محصولات مراقبتی خودرو و دیتیلینگ

شماره تماس:  88647256-021 | 88647257-021

پولیش, پولیش خودرو، پولیش کردن

چرا پولیش کردن از اهمیت زیادی برخوردار است؟

برای دوست داران دیتیلینگ خودرو، پولیش کردن درهر نوع دیتیلی ضروری است. هرچند برای خودرو داران، پولیش کردن معمولا فراموش و یا با واکس جایگزین می‌شود، اما باید بدانید که پولیش با اختلاف پرفایده ترین قدم در حفظ ظاهر نو و براق رنگ یک خودرو است. همچنین با وجود پوشش‌های محافظ نانو سرامیک امروز، یک سطح رنگ کامل پولیش شده بسیار پراهمیت شده است. به این علت که پوشش سرامیکی رنگ خودرو را تا چند سال حفظ می‌کند و روی آن را می‌بندد، پس رنگ می‌بایست قبل از اجرای سرامیک به خوبی پولیش شده، صاف، بدون ایراد و شفاف باشد.

پولیش خودرو چیست؟

برخلاف واکس‌ و انواع پوشش‌های خودرو مانند نانوسرامیک، که مانند سپری از رنگ در مقابل عوامل محیطی محافظت می‌کنند، این پولیش‌ها هستند که در فرآیند محافظت و زیبایی ظاهر رنگ خودرو مهم‌ترین کار را می‌کنند. پولیش از رنگ خودرو محافظت و عمر آن را زیاد می‌کند، اما چگونه؟

  • با از بین بردن کثیفی‌های چسبنده که با کارواش از بین نرفته‌اند
  • با از بین بردن رنگ اکسیده شده
  • با صاف و سیقلی کردن و از بین بردن خط و خش و هولوگرام (خش‌های دایره وار روی سطح رنگ)
  • قدرت بخشیدن به رنگ در مقابل خشکی، ترک و پوسته

حال با دانستن این نکات، به آسانی می‌شود دریافت که چرا باید به پولیش‌کردن خودرو به عنوان بخش مهمی از فرایند دیتیلینگ اهمیت داد.

سیستم پولیش رنگ 3 مرحله ای

این سیستم که امروزه در فرآیندهای پولیش خودروی استاندارد بکار می‌رود، بدین صورت است که در مرحله اول، خودرو بصورت کامل با پولیش‌های زبر و سنگین برای از بردن خط و خش‌های عمیق تر، پولیش می‌شود. سپس با پولیش‌های متوسط کار از بین بردن خط و خش کامل می‌شود، سطح کاملا صاف و سیقلی و عمق رنگ بیشتر می‌شود و در مرحله پایانی با پولیش‌های نرم، عمق و درخشش زیادی به رنگ خودرو اضافه می‌شود.

در پرشین نانو سرامیک، می‌توانید از انواع خدمات پولیش بهره‌مند شوید، همچنین انواع محصولات پولیش، مانند ژل پولیش، پد و دستگاه را نیز می‌توانید از پرشین نانو سرامیک تهیه نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا